Yemek dünyasının buluştuğu yer

Helalfood web sitesine hoşgeldiniz

  • helal gıda, markalı gıda sektörlerinin pazarlamasından, satışından ve dağıtımından sorumludur. Her zaman müşterilerimizi dinleyerek, rakiplerimizinkinden üstün olduğu kabul edilen hizmet seviyeleri sunabiliyoruz. Tüm operasyonlarımızda standartları sürekli olarak iyileştirerek, ürünlerimizin her zaman mevcut olanların en iyisi olmasını sağlıyoruz. En iyi insanları seçerek ve eğiterek, bugünün küresel ekonomisinde rekabet etmek için gereken yüksek performans ve etik standartları sağlıyoruz. Misyonumuz, gıda pazarı sektörlerindeki tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak, böylece hissedar değerini en üst düzeye çıkarmak ve çalışanlarımızı ödüllendirmektir.

İlkelerimiz

Müşteri ihtiyaçlarına odaklanın:

Tüm müşterilerin önemli olduğuna inanıyoruz ve ihtiyaçlarını karşılayarak işlerinde onları destekliyoruz.

Kalite ve Hizmet Vurgu:

Hızlı ve doğru hizmet seviyesi ile mevcut en iyi kaliteyi sunmak için çalışıyoruz

İleri teknoloji ile müşteri memnuniyeti:

Ne beklediğinizi öğrendikten sonra, müşterilerimize gerekli bilgileri sağlayarak beklentilerinize ulaşmak için her türlü çabayı gösteriyoruz.

Neler sunuyoruz?

Her şey en iyi sığır eti için en iyi ırkları seçerek başlar. Sığırlarımız en iyi şekilde yetiştirilir

Her kesimi denetleriz!

Premium Sığır Eti Tedarikimizde tutarlılığı sağlamak için Kalite Ekibi. Bu, aşırı yağ veya iştah açıcı et kesimi olmadan üstün doku sağlar.

Ürünler

En iyi gıda ürünlerini sağlıyoruz

Etler

En yüksek kalitede, yerel, yerli ve ithal etlerden başlayarak, siparişlerinizi özellikle sizin için HACCP onaylı, standart kesimleri kullanarak veya spesifikasyonlarınıza göre özel olarak kesiyoruz.

Peynir

Seçim senin. En leziz menülerin standartlarını karşılamak için çeşitli lezzetler ve dokular için seçilen iştah açıcı kaliteli yerel, Kanada ve uluslararası peynir çeşitlerimizden birini seçin.

Yemeye Hazır Etler

Otantik, en kaliteli, yemeye hazır şarküteri ve şarküteri ürünleri yelpazemizle müşterilerin tekrar tekrar gelmesini sağlayın.

Makarna ve Yağ

Otantik, taze, yerel makarna ve ücretsiz zeytinyağı seçimleri. İşletmenize kaliteli İtalyan makarna yemekleri için kıskanılacak bir ün verin ve getirdiği müşteri sadakatinin tadını çıkarın.

Helal Sertifikalı

Müşterilerimize sertifikalı Helal et ürünleri sunmayı taahhüt ediyoruz. Ayrılmış işleme tesisimiz ve prosedürlerimiz sertifikalıdır

Şirketimizin değerleri

BİZ KİMİZ

helal gıda, esas olarak gıda pazarlaması ve dağıtımında uzmanlaşarak lider pazar konumunun daha da sağlamlaştırılmasına dayanan kurumsal bir vizyon oluşturmuştur. Şirket, değerli varlıkların, yani insan, finansal ve teknolojik olarak dengeli bir karışımıyla desteklenmektedir. Tabii ki, en iyi tanınmış ev isimlerini bir araya getiren temsil edilen güçlü markamızdır.

İletişim Bilgileri